Menüpontok


Támogatói díjasok
Művészeti díjasok
Ösztöndíjasok
Támogatói díjasok

 

Agócs Judit

színésznő

Áts Gyula

színész, Jászai-díjas

Balsai Mónika

színésznő, Jászai-díjas

bartha_alexandra

Bartha Alexandra

színésznő

 
Ösztöndíjasok
Művészeti díjasok
Ösztöndíjasok
Támogatói díjasok

 

Agócs Judit

színésznő

Áts Gyula

színész, Jászai-díjas

Balsai Mónika

színésznő, Jászai-díjas

bartha_alexandra

Bartha Alexandra

színésznő

 
Művészeti díjasok
Művészeti díjasok
Ösztöndíjasok
Támogatói díjasok

 

Agócs Judit

színésznő

Áts Gyula

színész, Jászai-díjas

Balsai Mónika

színésznő, Jászai-díjas

bartha_alexandra

Bartha Alexandra

színésznő

 
2014. áprilisi műsor és májusi műsorajánló

Nagyszínház
Dátum Előadás címe Kezdési időpont Bérlet neve Jegyrendelés
01. kedd Úri muri 19.00 Kiss Bazsa Vásárolok
02. szerda Úri muri 10.45 Paál István Vásárolok
03. csütörtök Úri muri 19.00 Simon Kázmér Vásárolok
04. péntek Úri muri 19.00 Gárdonyi Vásárolok
05. szombat Úri muri 19.00 Somlai Vásárolok
06. vasárnap Úri muri 15.00 Sipka Vásárolok
08. kedd Úri muri 11.00 Zártkörű ea.  
09. szerda Úri muri 19.00 Lelkes Vásárolok
10. csütörtök Úri muri 17.00 Kazinczy Vásárolok
11. péntek János vitéz 19.00 Bsz. Vásárolok
12. szombat Sakk 19.00 Bsz. Vásárolok
13. vasárnap Sakk 17.00 Bsz. Vásárolok
18. péntek Csinibaba 19.00 Bsz. Vásárolok
19. szombat

Csinibaba

Csinibaba

15.00

19.00

Bsz.

Bsz.

Vásárolok

Vásárolok

26. szombat Mágnás Miska 19.00 Premier  
27. vasárnap

Mágnás Miska

Mágnás Miska

15.00

19.00

Betlen

Bsz.

Vásárolok

Vásárolok

Májusi ajánló:        
május 04. vasárnap

Opera Ultima

Újvidéki Színház

vendégjátéka

19.00 Bsz. Vásárolok
május 09. péntek Sakk 19.00 Bsz. Vásárolok
május 11. vasárnap Úri muri 17.00 Bsz. Vásárolok
május 18. vasárnap

Fehérlaposok

"Magyarock Dalszínház"

vendégjátéka

17.00 Bsz. Vásárolok
május 24. szombat

Csinibaba

Csinibaba

15.00

19.00

Bsz.

Bsz.

Vásárolok

Vásárolok

május 25. vasárnap Sakk 17.00 Bsz. Vásárolok
         
         
         
         

Kisfaludy Terem
Dátum Előadás címe Kezdési időpont Bérlet neve Jegyrendelés
 01. kedd Csoportterápia 17.00 Czuczor "C" Vásárolok
 02. szerda Csoportterápia 17.00 Radnóti "D" Vásárolok
 03. csütörtök Csoportterápia 17.00 Kazinczy "F" Vásárolok
 04. péntek Csoportterápia 19.00 Földes "C"  Vásárolok
 05. szombat

Csoportterápia

Csoportterápia

15.00

19.00

Bsz.

Kisfaludy "E"

Vásárolok

Vásárolok

 06. vasárnap Apácák 15.00 Bsz. Vásárolok
 08. kedd Csoportterápia 17.00 Czuczor "D"  Vásárolok
 09. szerda Csoportterápia 17.00 Radnóti "E"  Vásárolok
 10. csütörtök Apácák 19.00 Bsz.  Vásárolok
 11. péntek

Hajmeresztő

Hajmeresztő

15.00

19.00

Zártkörű ea. 

Bsz.

 

Vásárolok

 12. szombat

A kripli

A kripli - Utolsó bérletes ea.

 

11.00

19.00

Bsz. 

Csengery "E"

 

Vásárolok

Vásárolok

 

 13. vasárnap

Csoportterápia

Csoportterápia

15.00

19.00

Sipka "D"

Bsz.

Vásárolok

Vásárolok

 19. szombat Hetedhét 11.00 Bsz.  Vásárolok
 22. kedd Improvízió Győr 19.00 Bsz. Vásárolok
24. csütörtök

Hetedhét

11.00

zártkörű előadás

 

25. péntek

Hetedhét

11.00

zártkörű előadás

 

 27. vasárnap

Portugál

Portugál

 

15.00

19.00

 

Bsz.

Bsz.

 

Vásárolok

Vásárolok

 

29. kedd

Csoportterápia

17.00

Czuczor "E"

Vásárolok

30. szerda Csoportterápia 19.00 Bsz. Vásárolok
Word (nyomtatható) változat


 
2014. márciusi műsor és áprilisi műsorajánló
Nagyszínház
Dátum Előadás címe Kezdési időpont Bérlet neve Jegyrendelés
02. vasárnap

Illatszertár

Utolsó előadás!

19.00 Bsz. Vásárolok
04. kedd Szentivánéji álom 19.00 Kiss Bazsa Vásárolok
05. szerda

Szentivánéji álom

Utolsó bérletes előadás!

19.00 Lelkes Vásárolok

07. péntek

Rigoletto

Mindenütt Nő!

19.00

Gárdonyi

Vásárolok

08. szombat

Rigoletto

Mindenütt Nő!

19.00

Kisfaludy

Vásárolok

09. vasárnap Sakk 17.00 Bsz. Vásárolok
15. szombat Úri muri 19.00 Premier  
16. vasárnap Úri muri 15.00 Betlen Vásárolok
18. kedd Úri muri 17.00 Czuczor Vásárolok
19. szerda

Úri muri

Premier utáni beszélgetés!

17.00 Örök Egyetemi Vásárolok
20. csütörtök Úri muri 19.00 Déryné Vásárolok
21. péntek

Úri muri

Úri muri

11.00

19.00

Zártkörű ea.

Földes

 

Vásárolok

22. szombat Úri muri 19.00 Csengery Vásárolok
23. vasárnap

Csinibaba

Csinibaba

15.00

19.00

Bsz.

Bsz.

Vásárolok

Vásárolok

25. kedd Rigoletto 17.00 Gáti Vásárolok
26. szerda Rigoletto 17.00 Radnóti Vásárolok
28. péntek

Rigoletto

Utolsó bérletes ea.

19.00 Várady Vásárolok
29. szombat János vitéz 19.00 Bsz. Vásárolok
30. vasárnap Sakk 17.00 Bsz. Vásárolok
       

 

Áprilisi műsorajánló    

 

11. péntek

János vitéz

Utolsó előadás!

19.00 Bsz. Vásárolok
12. szombat Sakk 19.00 Bsz. Vásárolok
13. vasárnap Sakk 17.00 Bsz. Vásárolok
18. péntek Csinibaba 19.00 Bsz. Vásárolok
19. szombat

Csinibaba

Csinibaba

15.00

19.00

Bsz.

Bsz.

Vásárolok

Vásárolok

         

 

Kisfaludy Terem

       
Dátum Előadás címe Kezdési időpont Bérlet neve Jegyrendelés
 01. szombat Csoportterápia 19.00 Kisfaludy "B"  Vásárolok
  02. vasárnap Csoportterápia 15.00  Sipka "A"   Vásárolok
 04. kedd A kripli  17.00  Gáti "E"   Vásárolok
05. szerda Portugál  19.00  Bsz.   Vásárolok
 06. csütörtök Csoportterápia  17.00  Kazinczy "B"   Vásárolok
 07. péntek A kripli  19.00  Várady "E"   Vásárolok
 08. szombat Hetedhét  11.00  Bsz.   Vásárolok

 

09. vasárnap

 

Csoportterápia 

 

Csoportterápia

Mindenütt Nő!

15.00 

 

19.00

Sipka "B"

 

Bsz.

 Vásárolok

 

 Vásárolok

11. kedd Csoportterápia 17.00 Czuczor "A"   Vásárolok
12. szerda Csoportterápia 17.00 Radnóti "B"  Vásárolok 
13. csütörtök Csoportterápia 17.00 Kazinczy "C"   Vásárolok
14. péntek Csoportterápia  19.00  Földes "B"   Vásárolok

 

15. szombat 

Csoportterápia

 

Csoportterápia 

15.00

 

19.00

Bsz.

 

Kisfaludy "C"

 Vásárolok

 

 Vásárolok

 16. vasárnap Csoportterápia  15.00 Sipka "C"  Vásárolok
18. kedd Apácák  19.00  Bsz.   Vásárolok

19. szerda 

Csoportterápia 

17.00 

Radnóti "C"

 Vásárolok

20. csütörtök

Csoportterápia

17.00

Kazinczy "D"

 Vásárolok

21. péntek

Apácák

19.00

Bsz. 

 Vásárolok

22. szombat

Csoportterápia

19.00

Kisfaludy "D" 

 Vásárolok

25. kedd

Csoportterápia

17.00

Czuczor "B"

 Vásárolok

26. szerda

A kripli

19.00

Lelkes "F" 

 Vásárolok

27. csütörtök

Csoportterápia

17.00

Kazinczy "E" 

 Vásárolok

28. péntek

A kripli

19.00

Gárdonyi "E" 

 Vásárolok

 29. szombat

 

Improvízió

Győr

19.00

Bsz. 

 Vásárolok

 30. vasárnap

Hajmeresztő

Hajmeresztő

15.00

19.00

Bsz.

Bsz.

 Vásárolok

 Vásárolok







 
<< Első < Előző 1 2 3 4 5 Következő > Utolsó >>

1. oldal / 5